Broumov - Vysoká nad Labem 1:3

Komentář k utkání.

Broumov – Vysoká nad Labem 1:3
Domácí začali slibně. Už ve 14. min. zahrávali trestný kop a po centru před branku otevřel skóre hlavičkující Dostál – 1:0. Ve 22. min. sahali hosté po vyrovnání, jenže Drahorád v domácí brance byl proti. V první půli měli jinak více ze hry domácí, své úsilí však dalšími góly už nevyjádřili.

A krátce po změně stran za to pykali. Ve 47. min. zahrávali hosté rohový kop a Pražákova hlavička pod břevno znamenala vyrovnání – 1:1. V 52. min. se navíc Vysoká po střele z velkého vápna ujímá vedení – 1:2. O chvíli později se proti další šanci hostů vyznamenal Drahorád v domácí brance. V 59. min. utekl hostující obraně Rolník, ale tísněn zakončil nepřesně. O deset minut později zahrávali domácí z hranice velkého vápna trestný kop, jenže Wilkeho pokus zastavilo břevno. Definitivní podobu dostává výsledek v 80. min., kdy hosté po další střele z velkého vápna uzavírají na 1:3.

trenér Jindřich Kitler (domácí):
První poločas jsme byli aktivnější a dali po dlouhé době i branku.Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a během šesti minut prohrávali 2:1 po našich individuálních chybách.Pak už to bylo v křeči a naším špatným řešením v koncové fázi.

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (hosté):
V Broumově vše při starém, jak to všichni známe. Mazlavé hřiště, bojovný soupeř a fanatičtí diváci. Prohraný poločas nevěštil nic dobrého. Vše změnil namotivovaný Jenda Pražák, jen jsme vyšli z kabiny. Poté už se projevila zkušenost Vysoké nad mládím Broumova. V hospodě na Mýtě u Police pak bylo veselo.