Broumov - Úpice 3:0

Komentář k utkání.

Broumov - Úpice  3:0

Broumov netroškařil a polepšil si o šest bodů

Náchodsko -  V I. A třídě měli napilno hráči Broumova, kteří ale zvládli jak páteční dohrávku na hřišti Kobylic, tak i nedělní domácí zápas s Úpicí.

BROUMOV – ÚPICE 3:0

Domácí měli od úvodních minut jednoznačnou převahu a po chvíli začaly přicházet i šance s góly. V 15. minutě si pěkně ve vápně zpracoval míč Hanzlík a z otočky otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 23. minutě Drahorád vyrazil na roh tvrdou střelu hostů. O chvíli později se ocitl sám před úpickým gólmanem Svoboda, jenže ho trefil. Deset minut před přestávkou utekl po levé straně M. Gago a jeho centr před branku usměrnil z voleje do sítě Svoboda – 2:0.

Začátek druhého poločasu byl opět v režii domácích. Hned zkraje utekl obraně hostů M. Gago, šel sám na brankáře, jenže míč poslal nad břevno. V 50. minutě hostům pláchl Němeček, přihrál dobře postavenému M. Gagovi, ale ten míč špatně trefil. V 56. minutě kryl Drahorád tvrdou úpickou střelu zblízka. V 63. minutě se Němeček dostal před branku Úpice a technickou střelou upravil s přispěním hostujícího hráče na 3:0. V 78. minutě zahrával Broumov trestný kop, ale krásnou střelu bravurně hostující brankář vyrazil. Další branku už domácí přes množství dalších šancí nedali.

Sestava Broumova: Drahorád – Riabec, O. Gago, Štejnar, Michálek – Němeček (78. Hečko), Wilke, Svoboda, Schubert (73. Spišák) – M. Gago, Hanzlík (70. Lehotský).

trenér Jindřich Kitler (domácí):

Na začátku bylo znát, že jsme měli zápas v nohou z páteční dohrávky v Kobylicích. Ale i přesto jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Pochvalu zaslouží i dva dorostenci, kteří odehráli dobré utkání.

Radek Kaplan trenér (hosté):
Zasloužená výhra domácího týmu. Nám patřil vždy jen začátek poločasů a to na bodový zisk nestačí.