Broumov - Roudnice 2:1

Komentář k utkání.

Broumov - Roudnice  2:1

BROUMOV – ROUDNICE 2:1

Nepříliš atraktivní utkání bylo k vidění v Broumově, kde se však skóre měnilo už poměrně brzy. V 8. minutě se postavil k trestnému kopu domácí Svoboda a přes zeď trefil šibenici branky – 1:0. Ve zbytku první půle byly k vidění ještě dva náznaky šancí, po jednom na každé straně, skóre se ale už do přestávky neměnilo.

V 63. minutě mohl přidat pojistku Schubert, jeho dobře mířenou střelu ale hostující brankář vyrazil na roh. V 70. minutě Roudničtí podnikli rychlý brejk, s první střelou si ještě Drahorád poradil, jenže ji vyrazil k nehlídanému Krejcarovi, a ten mu vrátil míč do sítě – 1:1. Rozhodnutí přišlo tři minuty před koncem, kdy Svoboda narazil míč rozběhnutému M. Gagovi, který upravil na konečných 2:1.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Panny, Michálek, Schubert – Wilke, Němeček (89. Riabec), Svoboda, Hanzlík (85. Kitler) – Lehotský (58. Frydrych), M. Gago.

TRENER JINDRICH KITLER (domácí):

Dnes k nám přijel velmi těžký soupeř, který dobře kombinoval a dostával nás pod tlak.Ale nakonec jsme to ustáli a tři body zústávají doma.Hosté zaslouží pochvalu a zápas měl skončit remízou.

Frýda Milan, trenér (hosté):
Na těžkém terénu v kombinované sestavě jsme dnes měli bodovat. V prvním vyrovnaném poločase se domácí trefili parádně z přímého kopu. Ve druhém jsme zaslouženě vyrovnali a v samém závěru jsme dostali branku, která rozhodla o vítězství domácích. Škoda, dnes jsme si prohrát nezasloužili. Těší mě výkony mladých hráčů širšího kádru.