Broumov - Police nad Metují 2:2 (PK 4:1)

Broumov - Police nad Metují  2:2 (PK 4:1)

I. A TŘÍDA

Broumov – Police nad Metují 2:2

Na penalty: 4:1
Po první půli mohl být o něco spokojenější tábor hostujících příznivců, který sledoval jednu gólovou akci svého týmu. Ta přišla ve 33. minutě, kdy akci rozjel Hauschke, na středu hřiště našel Jaroše, jenž kolmicí do běhu vyzval skórujícího Muchu – 0:1. Hosty vedoucí branka uklidnila a hráli to, co potřebovali. Broumov se osměloval jen občas, měl náznaky šancí, jenže je nedokázal zužitkovat.
Do druhé půle vstupovali hosté s cílem přidat druhý gól a zápas definitivně rozhodnout. První část plánu se jim povedla, tu druhou jim domácí zatrhli. V 52. minutě zatáhl míč po pravé straně Šolc a přesným centrem našel Muchu, který hlavou zvýšil na 2:0 pro hosty. Tato branka jako by Polické uchlácholila, naopak domácí nabudila. Dvě minuty po Muchově brance prolétl Gagův centr polickým vápnem a Hečko dorážel na 1:2. V 66. minutě přišla hrubka polické obrany, kdy malou domů zpomalil těžký terén, polický brankář při odkopu trefil Hečka a od něj se míč dokutálel do sítě – 2:2. V následných pokutových kopech hosté selhali, a tak druhý bod zůstal v Broumově.

Ondřej Zinke (domácí):
Po prohraném poločase jsem nabádal hráče k aktivitě,věděl jsem,že trénujeme více než Police a na těžkém terénu máme šanci utkání zvrátit.Proto mě mrzí ,že se nám nepodařilo nepříznivý stav 0-2, otočit ještě v základní hrací době a vyhrát za 3 body. Poslední 1/2 hodinu ,jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvořili si dost šancí. Vím ,jak kluci těžce pracují v trénincích,máme velmi dobrou partu a to se dnes v utkání potvrdilo.Za dnešek velká pochvala za charakter a vůli,výsledek otočit.

Klimeš Karel - předseda oddílu (hosté):
Dnešnímu derby bohužel nepřispělo počasí.Hrálo se na velmi těžkém terénu,ale pro obě mužstva podmínky naprosto stejné.Během hry jsme se dostali do dvoubrankového vedení,ovšem domácí srovnali a popravdě byli třetí brance blíže.Následné penalty jasně ovládl domácí brankář Drahorád.Nezbývá než domácím sportovně pogratulovat. Nevýhra v derby samozřejmě mrzí,ovšem máme před sebou ještě tři utkání a ve hře je devět bodů.Speciální poděkování patří polickým fans,kteří vytvořili domácí prostředí.Díky.