Broumov - Lázně Bělohrad 5:2

Komentář k utkání.

V první půlhodině se na hřišti nic převratného nedělo, obě mužstva začala hodně vlažně, a tak se hrálo převážně mezi oběma vápny. První důležitý moment přišel až ve 34. min., kdy byl faulován ve velkém vápně domácí Kuru a po signalizaci asistenta rozhodčího hlavní nařídil pokutový kop, který sám postižený proměnil a Broumov vedl 1:0. O pět minut později se dostal Wilke po levé straně až před hostujícího gólmana, ale neprostřelil ho. Těsně před odchodem do kabin předvedli hosté rychlí přechod do útoku a za přispění ofsajdové situace, kde asistent rozhodčího nechal praporek dole, dokázali brankově zakončit 1:1. Hned při další šanci Lázní Bělohrad zachránilo domácí břevno.

Druhou půli začali lépe domácí. Po třech minutách utekl Kuru po pravé straně a jeho nádherný centr na malé vápno hlavou zužitkoval ve druhý broumovský gól Jaroš 2:1. V 53. min. po odraženém míči od obránce a předchozí kombinační akci, pronikl obranou hostí pře brankáře Němeček a do protisměru padajícího gólmana zvýšil skóre Broumova na 3:1. Časomíra ukrojila dalších pět minut, když hosté zahrávali trestný kop z půlky pravé strany hřiště a cenkrovaný míč k zadní tyči našel hostujícího hráče, který hlavou snížil na 3:2. Po hodině hry pálil z dálky Svoboda, ale jeho střela šla těsně nad branku. V 71. min. stálo při domácích štěstí, neboť odvraceli míč z brankové čáry. O minutu později hostující brankář míjí domácí výkop, míč doběhl Jaroš a do prázdné branky zvýšil na 4:2. V 81. min. hlavičkuje těsně nad Kuru. O tři minuty později to byl opět výborně hrající Kuru, který z levé strany obešel hostujícího obránce a střelou mezi nohy brankáře zvýšil na konečných 5:2. Zadleka to ještě nemusel být konečný výsledek, když samotný  závěr zápasu se nesl ve znamení hostujících šancí a dobře chytajícího Drahoráda v brance domácích. V 89. min. hosté třikrát pálí zblízka, ale Drahorád dvakrát zázračně vyráží a potřetí ho na brankové čáře zachraňují spoluhráči. Hosté to nezabalili a v poslední minutě ještě nastřelili tyč.