Broumov - Kunčice 5:1

Komentář k utkání.

Broumov – Kunčice 5:1

Broumov prospal začátek a hned po rozehrání inkasoval – 0:1. Domácí probudila až ve 20. minutě střela Schuberta, jenž orazítkoval spojnici tyčí hostující branky. O dvě minuty později centroval z pravé strany Svoboda a M. Gago z voleje srovnal na 1:1. Vzápětí se na druhé straně blýskl gólman Drahorád. Ve 32. minutě dostali domácí možnost pokutového kopu, kterou ale neproměnili, stejnou výhodu dostali i v minutě 40. a tentokrát Šimon už nezaváhal – 2:1.

V úvodu druhé půle zahrozili z brejku opět hosté, ale v 53. minutě se gólu dočkali znovu domácí. Drahorádův nákop si našel M. Gago a pěknou střelou zvýšil už na 3:1. V 55. minutě se kopala v Broumově už třetí penalta a opět ve prospěch domácích. Tentokrát se k ní postavil brankář Drahorád a nezaváhal – 4:1. Na konečných 5:1 upravil deset minut před koncem zblízka Schubert – 5:1. Tentýž hráč mohl ještě v samém závěru přidat další góly, jenže se už do listiny střelců nezapsal.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Štejnar (71. Dostál), Michálek, Šimon (65. Novák) – Wilke, Svoboda, Schubert, Němeček – Hanzlík (65. Panny), M. Gago (59. Lehotský).

trenér Jindřich Kitler (domácí):

Začali jsme špatně,kdy v desáté vteřině jsme prohrávali 1:0,pak se to začalo otáčet více jsme šli do kombinace a dostávali se do zakončení a poločas otočili.Zápas mohl být důstojný a vyrovnaný,kdyby se nenechali zbytečně vyloučit hráči hostí,tak i hráč od nás.Jinak zasloužené vítězství domácích.

Z.Šulc sekretář (hosté):
Absolvovali jsme výživné nedělní odpoledne,začalo to výborně vedli jsme 1:0,pak to však začalo Jirka Holý se nechal zbytečně vyloučit,hosté kopali penaltu,kterou Petr Soldán chytil,ale následovali další dvě "problematické" penalty a druhá červená a bylo hotovo.