Broumov - Kobylice 3:0

Komentář k utkání.

Broumov - Kobylice  3:0

BROUMOV - KOBYLICE 3:0

V Broumově bylo k vidění utkání hrané prakticky výhradně pod domácí taktovkou.

Už ve 4. minutě utekl po pěkné přihrávce hostujícím obráncům Schubert, nezištně přihrál před branku M. Gagovi, který nemohl nedat – 1:0. V 6. minutě zkoušel štěstí z dálky Štejnar, jeho střela ale proplachtila nad břevnem branky Kobylic. Ve 12. minutě už Broumov vedl 2:0. Do vápna vlétl jako uragán M. Gago, hostující gólman jej srazil a nařízenou penaltu proměnil Svoboda.

Po změně stran se hrála stejná písnička, jako v poločase prvním. V 56. minutě se do vápna prodral Němeček, z malého vápna chtěl vystřelit, ale míč mu sjel k M. Gagovi, který se štěstím patičkou přehodil gólmana hostů – 3:0. Další pěkný moment přichystal domácím divákům po hodině hry O. Gago, který prokličkoval z půlky hřiště až na velké vápno, jeho dělovka však orazítkovala spojnici tyčí.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Štejnar, Šimon, Michálek (69. Riabec) – Němeček (65. Frydrych), Wilke, Svoboda, Schubert (72. Spišák) – Hanzlík (59. Lehotský), M. Gago (79. Korytiák).

 TRENER JINDRICH KITLER (domácí):

Dnešní utkání bylo o koncovce z naší strany a to nám pomohlo, že jsme dali dvě branky do poločasu. Druhý poločas už jsme kontrolovali hru a mohli jsme zapojit čtyři dorostence, kteří obstáli velmi dobře. Věříme, že se budou zapojovat i nadále.Libor Tobišek, trenér (hosté):
Během 13 minut bylo po zápase , dva góly nám svázali nohy a i když jsme měli světlé chvilky nedokázali jsme proměnit šance.


Zdroj: https://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/derby-v-nachode-melo-az-prilis-jasny-scenar-brankami-tradicne-nesetrila-skalice-20180507.html


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří