Broumov - Dobruška 2:2 (PK 3:5)

Komentář k utkání.

Broumov - Dobruška  2:2  (PK 3:5)

Broumov – Dobruška 2:2 (2:2), na penalty 3:5. Domácí začali velmi dobře. Už v 7. min. se Broumovu podařilo vstřelit úvodní branku, kdy si na ideální přihrávku Šimona z pravé strany naběhl T. Mucha a z voleje otevírá skóre zápasu – 1:0. V 18. min. Hanzlík střílí z dálky těsně vedle branky Dobrušky. Ve 31. min. měli domácí další velkou šanci, kdy zblízka ostřelovali branku hostí, nic z toho ale nakonec nebylo. Ve 34. min. po kombinační akci dostal míč za obranu Dobrušky Hanzlík a technickou střelou posílá domácí do dvoubrankového trháku – 2:0. O minutu později se však hostům, jmenovitě Haškovi, podařilo střelou z dálky snížit na 2:1. Ve 41. min. sudí kvůli bouřce přerušil utkání a po čtvrt hodině, kdy se opět začalo, Dobruška srovnala. Hned po „bouřkové přestávce" nedokázali domácí navázat na povedený vstup do zápasu, přenechali iniciativu hostům z Dobrušky a ve 42. min. za to pykali, když se prosadil svou druhou trefou v utkání opět Hašek – 2:2.

Ve druhém poločase se obě mužstva soustředila hlavně na defenzivu, takže druhý poločas žádnou velkou podívanou nenabídl. O vítězi tak nakonec musely rozhodnout pokutové kopy, v nich hosté ani jednou nezaváhali a díky bonusovému bodu zůstávají, stejně jako domácí Broumov, v krajském přeboru.

Harasevič Miroslav, trenér (domácí):
V první půli jsme byli lepší, dva góly dali a další šance neproměnili. Po bouřce a přerušené hře došlo k uspokojení a soupeři se podařilo vyrovnat. Zbytek zápasu jsme odehráli v křeči a nakonec potřebný bod získali.

B.Jakoubek, trenér Dobrušky (hosté):
Začali jsme hodně pasivně a domácí šli do dvoubrankového vedení. Snížení na 2 : 1 do přestávky nás vrátilo zpět do hry.Po bouřkové přestávce se nám podařilo vyrovnat jak skóre tak hru, ale až penaltový rozstřel nás zachránil v soutěži .