Broumov - Černilov 3:0

Komentář k utkání.

Broumov – Černilov 3:0

První zahrozili v utkání domácí, Wilke však na malém vápně soupeřova obránce nepřetlačil a ten střelu domácího šikuly odkopl na roh. O dvě minuty později si Svoboda všiml, že hostující brankář je daleko ze své branky a obloučkem poslal domácí do vedení – 1:0. Ve 20. minutě zahrával z rohu velkého vápna trestný kop domácí Svoboda, jenže mířil jen do boční sítě. O chvíli později zazdili tutovku hosté, kteří zblízka přestřelili broumovskou branku. Od tohoto okamžiku až do konce první půle převzali otěže utkání do svých rukou hráči Černilova, svou převahu však brankově vyjádřit nedokázali.

Broumov se v kabině srovnal a úvod druhé půle opět patřil domácím. V 51. minutě střílel z dálky Šimon a svou gólovou střelu otřel o jednoho z hostujících obránců – 2:0. V 64. minutě předvedli domácí nádhernou akci, kterou Wilke vyšperkoval přihrávkou na Svobodu – 3:0. O chvíli později se proti hlavičce Hanzlíka vytáhl hostující brankář. Zbytek utkání si už domácí pohlídali.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago (84. Dostál), Štejnar (64. Michálek), Panny, Šimon – Němeček (71. Novák), Wilke, Svoboda, Schubert – Hanzlík (78. Lehotský), M. Gago.

trenér Jindřich Kitler (domácí):

Začátek utkání jsme měli velmi dobrý a kvalitní, ale po naší vstřelené brance jsme polevili a nechali hrát hosty. Po změně stran jsme se opět probudili a šli do vedení o dvě branky. Jsme rádi za zasloužené vítězství.

Šmied Martin, sekretář (hosté):
Broumov vytěžil ze svého úvodního tlaku vedoucí branku, následně jsme měli jen neplodnou převahu. Střela tečovaná do protipohybu brankáře hned po přestávce domácí znovu nakopla. Po centrech ze strany jsme sice několikrát ohrozili bránu domácích, ale gól dali opět jen dnes bojovnější domácí.