Broumov - Bílá Třemešná 3:0

Komentář k utkání.

Broumov - Bílá Třemešná  3:0

BROUMOV – B. TŘEMEŠNÁ 3:0

V Broumově bylo k vidění jednostranné utkání, v němž od začátku do konce diktovali tempo hry domácí.

Ti se ale dlouho nemohli prosadit. Poprvé to nebezpečně zkoušeli ve 20. minutě, jenže centr do hostujícího vápna dva domácí hráči minuli. Po půl hodině hry navíc selhal zblízka Šimon, který přestřelil branku. Domácí vysvobodil až ve 37. minutě Svoboda, který se trefil z trestného kopu – 1:0. To už hosté hráli v deseti, neboť si ve 36. minutě prohlédl druhou žlutou kartu Pátý. Krátce před přestávkou mohl přidat pojistku Schubert, jenže sám před brankářem dával vedle.
Klid na domácí kopačky přinesl až v 53. minutě Michálek, který zužitkoval pěknou akci a centr Schuberta – 2:0. Další tutovku domácí spálili v 57. minutě. Jedinou vážnější střelu vyslali na branku Drahoráda hosté v 71. minutě, domácí gólman se ale překvapit nenechal. Čtvrt hodiny před koncem pálil domácí Wilke nad branku a technicky se neprosadili o chvíli později střídající Korityák ani Lehotský. Pečeť na broumovské vítězství tak dal v poslední minutě Svoboda – 3:0, který ukončil závěrečné odstřelování.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Štejnar (75. Riabec), Panny, Michálek (75. Frydrych) – Němeček (83. Korityák), Wilke, Šimon (66. Lehotský), Svoboda – Schubert, M. Gago (60. Hanzlík).

TRENER JINDRICH KITLER (domácí):

Na začatku utkání jsme soupeře tlačili, ale bez nějakého efektu. Druhý poločas jsme měli spoustu šancí, které jsme nevyužili, ale na druhou stranu jsme vystřídali více hráčů a ušetřili síly do dalších zápasů.

Roman Schneider, realizační tým (hosté):
Ve dvouzápase s lídry soutěže jsme nemohli očekávat nějaké zázraky. Obzvlášť, když domácí využili přímý volný kop před kterém byl vyloučen náš hráč. Domácí si pak tři body pohlídali.